На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Щороку Україна заявляє про себе в світі такими голосними подіями як  ЧОРНОБИЛЬ або видатними особами як  брати КЛИЧКО, Андрій ШЕВЧЕНКО, РУСЛАНА і т.д. Остання визначальна подія, яка мала місце в нашій державі, привернула до України увагу всього світу, це – ПОМАРАНЧОВА РЕВОЛЮЦІЯ. Кожна свідома людина, яка має здоровий глузд, гідність та думає про майбутнє своїх дітей, піднявшись з колін, сказала своє категоричне НІ корумпованому режиму Кучми та його висуванцю - єдиному кандидату від влади.

 Минуло декілька років…

І народ відчув на своїй шиї зашморг унікальної демократії. Коли безправні стали ще безправнішими та біднішими, а злочинці - ще більш зухвалішими!  Та щоб не брехали в черговий раз політичні ідоли в своїх виборчих програмах, народ зрозумів просту істину – влада і опозиція міняється місцями, а злочинні схеми удосконалюються та розвиваються! І як би вони не клялися у своїй відданості народу, спокуса отримати контроль над тіньовою економікою держави, а людей  в статусі рабів і батраків, домінує над їхньою совістю.

Останнім часом спостерігається інформаційна активність всіх політичних сил з метою перебрати на себе повноваження у вирішенні питань щодо забезпечення в державі соціальноекономічної стабільності. Популістичні дебати в парламенті про турботу рідного народу переростають іноді у бійки. Можу Вас запевнити, що хуліганські випадки слуг народу, які атакують парламентську трибуну і, що захищають, це боротьба не за інтереси народу, а за виживання кланів під різнокольоровими стягами всіх політичних партій, які пройшли до парламенту з єдиною метою отримати контроль над тіньовою економікою держави. В період дев’яностих років ми пройшли “прихватизацію” державно та комунально власності, коли заводи, фабрики та інші державні підприємства штучно банкрутували з подальшою приватизацією шляхом викупу за безцінь зацікавленими особами. Початок двохтисячних років ознаменувався наступним кроком розкрадання національного багатства народу, це – земля. Є ось тут ми бачимо солідарність в деребані землі всіх політичних сил, як і синіх так і поморанчевих, а також жовтих, білих і навіть історичнопринципових у цьому відношенні червоних.

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика