На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Нещодавно сумновідома ГО «Бучанська варта» звернулася до Ірпінського міського суду з кількома позовами до бучанців. Зокрема, голова цієї ГО Богдан Яворський вимагає через суд повернути «до попереднього стану» земельні ділянки корінного бучанця Володимира Завертанова та родини Литвиненків.

 

 Нарешті за стільки років злочинної діяльності Бучанського міського голови А. П. Федорука, Генеральна Прокуратура України притягує його до персональної кримінальної відповідальності.

 

   Власне кажучи, кримінальних справ по Федоруку за весь період його бурхливої діяльності було безліч, але увесь час йому вдавалося відкуповуватися. Як правило, пан Федорук відкуповувався землею громади, квартирами та іншими благами від посадових осіб прокуратури та центрального апарату держави.

 

  Лише з приходом нового прокурора - Юрія Луценка, налагоджена система відкупу дала серйозний збій. І нам усім також дуже приємно бачити, що прокуратура почала вести боротьбу не з "десантом марсіян з космосу", а з конкретними корупціонерами, які мають прізвища і посади.

Не знаю, чи вистачить терпіння дочитати до кінця, але радив би дочитати, особливо тим, хто затежений.

Днями на сайті, де працює заступником головного редактора "незалежна" журналістка родом з Бучі Svitlana Ostapa, була опублікована статті під назвою "Буча в пустелі". Суть якої зводиться до нібито неправильних акцентів в ЗМІ щодо обставин обшуків у двох мерів та по суті нівелює Постанову Верховного суду України від 16 грудня 2015 року.

Шановний пане Прокуроре!

Народ України з надією сприйняв активні і реальні дії з розслідування корупційної діяльності міських голів Бучі та Ірпеня. Однак Ваша сьогоднішня заява інформаційному агентству "Інтерфакс-Україна" шокувала всю свідому громадськість Приірпіння та Бучі, після Ваших гучних заяв на всю Україну та дій прокуратури, спрямованих на реальну боротьбу із злочинною діяльністю з ознаками корупції, що завдали збитків державі в особливо великих розмірах, які вчинялися на протязі багатьох років посадовими особами - Федоруком та Карплюком. Змушений констатувати, що всі ці злочини з розкрадання державної та комунальної власності здійснювалися посадовою особою Бучанської міської ради - паном Федоруком, на протязі чотирнадцяти років. Логічно постає питання: чому на протязі такого тривалого часу вказана посадова особа досі не понесла персональної кримінальної відповідальності? Відповідь до банальнолсті проста, - тому, що пан Федорук успішно відкуповувався від правоохоронних органів. зокрема і від нашої доблесної прокуратури, яку Ви насьогодні очолюєте. Звертаю увагу, що факти системної злочинної діяльності пана Федорука реалізовувалися ним задовго до встановлення режиму Януковича.

Цей запис 2015 року. Саме телеканал НТН один із перших почав розкручувати тему корупційних схем знищення нашого лісу та дерибану землі  через підставних осіб з подальшим виведенням її на спекулятивний ринок землі. Понад десяток років потрібно було щоб прокуратура дала хід цим матеріалам. А до цього та ж доблесна прокуратура та інші паскуди паслася в нашому лісі, як козли в капусті. 

 

Віктор Бархоленко

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика