На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Справа в тому, що забезпечення питною водою нашого регіону відбувається не так, як в Києві, забором з відкритих водосховищ Дніпра, а з підземних родовищ нашого ж таки регіону в межах басейну річок Ірпінь, Бучанка та Рокач.

6-го квітня громади Бучі та Приірпіння провели акцію протесту біля стін прокуратури Київської області. Власне кажучи, ми прийшли не просити цей підрозділ держави виконувати свій обов’язок на припинення злочинів з проявами корупції, які вчиняються посадовими особами місцевої влади в нашому регіоні, а гнати продажних прокурорів з їхніх посад.

21-го березня Ірпінський міський суд відмовив екс-заступнику прокурора Київської області А. А. Матвійцю в позовній заяві до Голови Київської обласної громадської організаці "Народна Воля" Віктора Бархоленка.

А тепер я хочу розповісти чому і за яких обставин пан прокурор подав позов і що він вимагав.

Вчергове переконуюся, що основним критерієм призначення чиновників на високі пости Президентом України є не їхня висока кваліфікація чи досвід, а навпаки – молодість і впливовість, підтверджена товщиною «кейсу».

Прямим свідченням того може слугувати чергове призначення. Маю на увазі нового губернатора нашої Київської області – Максима Мельничука. Зробимо невеличку історичну екскурсію до державницької діяльності його батька, Мельничука Дмитра Олексійовича, на той час ректора Національного Аграрного Університету (НАУ), нині перейменованого в НУБіП (Національний Університет біоресурсів і природокористування).

Тривала боротьба ГО «Народна Воля» та всіх патріотів і активістів Ірпеня і Бучі закінчилася перемогою громади. Саме в кінці, як підсумок 2015 року, ВСУ своєю Постановою поклав початок ламання хребта корупційним схемам дерибану земель України та знищення лісового фонду. 

Не так давно на телебаченні, в програмі «Гроші», ми були свідками журналістського розслідування будівельного бізнесу в Приірпінні будівельними компаніями, які напряму пов’язані з успішними мерами Бучі та Ірпеня. В цьому сюжеті, побудованому на документально-доказовій базі, чітко проглядається хронологія корумпованого будівельного бізнесу сімей Федорука та Карплюка.

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика