На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Вищий спеціалізований суд України своєю  Ухвалою встановив, що Бучанський ліс є, має свій правовий статус та право на життя, щоб служити всій громаді, а не окремим виродкам за височенними парканами з кишенями повними грошей, або з високими посадами та чинами. З 2002 року Бучанський мер Федорук, який ощасливив Бучу, приїхавши сюди із славної Великої Медведівки що на Хмельниччині, доводив всі нам зворотнє, тобто Лісу в Бучі ніколи не було і немає, а вікові сосни та дуби є не що інше як оптичний обман. А тому він за останні 13 років свого правління із шкури вилазив, аби реалізувати свої власні бізнесові інтереси, знищуючи в межах сотень гектарів все живе-зелене, вкатуючм через свої будівельні компанії наш мальовничий край в асфальто-бетон.   


Нещодавно ми були свідками ряду програм та сюжетів на багатьох загальнонаціональних телеканалах України щодо корупційної діяльності посадових осіб Приірпіння. Підставою цьому була декларація мільйонних доходів мера Ірпеня Володимира Карплюка за 2014 рік та його коментарі, як він ЧЕСНО  здобув ці статки. Хочу підняти історію природи походження його капіталів з хронологією успішної діяльності Карплюка як бізнесмена та посадової особи водночас.

      


Сьогодні Віктор Бархоленко був викликаний повісткою до слідчого СВ Ірпінського МВ. Як мені стало від
омо, його інкримінують злочини, які стосуються того невеличкого бізнесу, яким він заробляє собі на життя. Конкретніше: Віктор на протязі тривалого часу веде боротьбу з посадовими особами органів місцевого самоврядування, які через корупційні схеми розкрадають державну та комунальну власність, а також нищать природні ресурси Приірпіння під прикриттям прокуратури.

 

17 жовтня з 15 до 16-ї години дня молодий суддя Андрій Мікулін виніс судове рішення про скасування злочинного рішення Бучанської ради 2002 року про переведення земель Лісового фонду до категорії забудови та скаскування 141-го державного акту на земельні ділянки в межах Бучанського Межигір"я, фактичним власником якого був рИгівський посіпака комуніст Ігор Калєтнік.

10.10.2014 року відбулося повторне засідання Ірпінського міського суду за позовом екс-заступника прокурора Київської області А. А Матвійця до голови Київської обласної громадської організації «Народна Воля» Віктора Бархоленка щодо захисту своєї  і честі, і гідності, і навіть ділової репутації.

Зовсім недавно в засобах масової інформації була скандальна передача на тему причетності високих посадових осіб та політиків до такого собі Бучанського «Межигіря» площею 15 га з парканом 10-ти метрової висоти на території Бучанського лісу. Під час проведення журналістського розслідування з’ясувалося, що прямим спадкоємцем цієї власності є екс перший віце-спікер, пролетарій в законі та вірний цепний пес сім’ї Януковича – «товаріщ» Калєтнік.