На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 


В Приірпінні продовжують переслідувати і бити активістів, які висловлюються проти тотального знищення рекреаційної зони Київщини – Зеленого Приірпіння! Цього разу жертвою нападників став ворзелянин! Це вже п’ятий побитий активіст за часів спільного правління двох мерів-кумців, забудовників в Приірпінні – Карплюка та Федорука. І якщо раніше в інформаційних повідомленнях звучало так: «невідомі побили…», то тепер мусимо констатувати: «побив відомий…» , і дуже відомий, та ще і депутат Ворзельської селищної ради, вірний соратник скандального Петра Мельника, а в минулому голова земельної комісії Ворзеля та член злочинної Партії

Регіонів - Ковальчук Вадим Володимирович

На день Незалежності України представники громади Бучі та Приірпіння прийняли рішення, у відповідності до Ухвали Вищого спеціалізованого суду України, провести святковий захід на своїй території не за сценарієм остогидлої влади, а шляхом демонтажу символу корупції України, який знаходиться на території Бучі та отримав народну назву «Бучанське межигір’я».

Актив громад підготував все необхідне для здійснення цієї роботи. Тобто, зібралися грошима, найняли автокран, принесли з собою необхідні інструменти та придбали все необхідне для приготування традиційного для толоки, українського куліша.

Все розпочиналося так як і задумали громади. Під’їхав автокран, підтягнулися активісти з інструментами і, найголовніше, зібралася небайдужа громада.

Але ще раніше за громаду підтягнулися, і не в меншій кількості, мужні правоохоронні органи ірпінської, бучанської та обласної міліції, які для власної солідності притягнули за собою декілька автобусів спецпризначенців в бойовій амуніції.

Як ви гадаєте, за яким «іксом» вони «нарисувалися» в такій кількості? Відповідь може містити дві альтернативи, або підтримати законні наміри громади, або не дати можливості громаді демонтувати символ корупції.

Читаю і слухаю відеозвернення нашого достойника до всіх мислимих і немислимих інстанцій, а в вухах бринить:"Лови злодія!" Не певен, що слід нагадувати, кому цей клич у його щонайгучнішій формі притаманний. Тому і зараз, коли мого товариша вже вдруге "борці з корупцією" доводять до лікарняного ліжка, причому зараз уже з натяком, що це якась постороння "зловорожа сила" намагається зганьбити неіснуючу партію таким чином - нема слів! Одні емоції, так і хочеться, глянути в очі цим "рукам" що молотили людей, і "головам", які їх направили. Ось так просто - взяти їхні очі в свою руку і подивитися уважно-уважно, може знайду там хоч краплю совісті, честі і каяття за свої "подвиги.

Вищий спеціалізований суд України своєю  Ухвалою встановив, що Бучанський ліс є, має свій правовий статус та право на життя, щоб служити всій громаді, а не окремим виродкам за височенними парканами з кишенями повними грошей, або з високими посадами та чинами. З 2002 року Бучанський мер Федорук, який ощасливив Бучу, приїхавши сюди із славної Великої Медведівки що на Хмельниччині, доводив всі нам зворотнє, тобто Лісу в Бучі ніколи не було і немає, а вікові сосни та дуби є не що інше як оптичний обман. А тому він за останні 13 років свого правління із шкури вилазив, аби реалізувати свої власні бізнесові інтереси, знищуючи в межах сотень гектарів все живе-зелене, вкатуючм через свої будівельні компанії наш мальовничий край в асфальто-бетон.   


Нещодавно ми були свідками ряду програм та сюжетів на багатьох загальнонаціональних телеканалах України щодо корупційної діяльності посадових осіб Приірпіння. Підставою цьому була декларація мільйонних доходів мера Ірпеня Володимира Карплюка за 2014 рік та його коментарі, як він ЧЕСНО  здобув ці статки. Хочу підняти історію природи походження його капіталів з хронологією успішної діяльності Карплюка як бізнесмена та посадової особи водночас.

      


Сьогодні Віктор Бархоленко був викликаний повісткою до слідчого СВ Ірпінського МВ. Як мені стало від
омо, його інкримінують злочини, які стосуються того невеличкого бізнесу, яким він заробляє собі на життя. Конкретніше: Віктор на протязі тривалого часу веде боротьбу з посадовими особами органів місцевого самоврядування, які через корупційні схеми розкрадають державну та комунальну власність, а також нищать природні ресурси Приірпіння під прикриттям прокуратури.

 

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика