На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

17 жовтня з 15 до 16-ї години дня молодий суддя Андрій Мікулін виніс судове рішення про скасування злочинного рішення Бучанської ради 2002 року про переведення земель Лісового фонду до категорії забудови та скаскування 141-го державного акту на земельні ділянки в межах Бучанського Межигір"я, фактичним власником якого був рИгівський посіпака комуніст Ігор Калєтнік.

10.10.2014 року відбулося повторне засідання Ірпінського міського суду за позовом екс-заступника прокурора Київської області А. А Матвійця до голови Київської обласної громадської організації «Народна Воля» Віктора Бархоленка щодо захисту своєї  і честі, і гідності, і навіть ділової репутації.

Зовсім недавно в засобах масової інформації була скандальна передача на тему причетності високих посадових осіб та політиків до такого собі Бучанського «Межигіря» площею 15 га з парканом 10-ти метрової висоти на території Бучанського лісу. Під час проведення журналістського розслідування з’ясувалося, що прямим спадкоємцем цієї власності є екс перший віце-спікер, пролетарій в законі та вірний цепний пес сім’ї Януковича – «товаріщ» Калєтнік.

В нашій попередній публікації "Прокурор Пацкан - кримінальна криша корупції на Приірпінні" ми виявили факт відмивання державних коштів в сумі понад 2 млн. грн. при прокладанні каналізаційної мережі в мікрорайоні Лісова Буча. Ще в березні місяці цього року мною особисто було проінформовано прокуратуру Ірпеня щодо цього злочину. Лише в червні місяці Ірпінська прокуратура спільно з фінансово-економічною інспекцією нарешті «соізволили» провести перевірку, та підготували Акт перевірки, вказавши лише завищення розцінок на суму 170 тис. грн., а відсутність виконаних робіт «тіпа» не виявили взагалі…

Гадаю, що я не відкрию таємницю, коли скажу, що прокуратура України перебрала на себе функції приватної контори із захисту інтересів кримінально-корумпованого середовища. Тобто, на протязі тривалого часу доблесна прокуратура не лише покривала злочини посадових осіб при розкраданні державної та комунальної власності, а й перебувала в долі при реалізації цих корупційних схем.

Мушу нагадати, що у кінці лютого цього року небайдужі мешканці на Приірпінні  провели акцію "Автомайдан" з вимогою до прокурора Ірпеня Мирослава Пацкана припинити покривати місцевих чиновників при розкраданні ними державної та комунальної власності. Спочатку прокурор пішов назустріч вимогам громади, була створена робоча група з перевірки заяв та скарг громадян на безчинства місцевої влади. Однак, коли під час перевірки діяльності влади почали виявлятися все нові і нові факти злочинів, і ми почали вимагати від нього належного реагування щодо порушення кримінальних справ проти конкретних посадових осіб, прокурор Пацкан тупо усунувся від виконання своїх прямих обов'язків і залишився вірним режиму Януковича. Ось один із прикладів.

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика