На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

Вся Україна була свідком резонансних справ дерибану земель державної власності в адміністаративних межах Бучі, які мали початок ще у 2002 році. Саме в цей час наша земля у відповідності до нової редакції Земельного Кодексу України офіційно отримала статус товару, що передувало різним корупційним схемам тіньового ринку землі.

Так ось, як я вже сказав, що ці схеми почали розкручуватись злодюгою Федоруком, що за сумісництвом тимчасово виконує повноваження Бучанського голови, ще у 2002 році. І лише у 2014 році прокуратура звернулася до суду щодо незаконного вилучення земель Держлісфонду з державної форми власності до комунальної та незаконної зміни категорії земель із лісогосподарського призначення до категорії земель громадської та житлової забудови. Нагадаю, що всі судові рішення прийняті на користь народу України. Також прокуратура у 2016 році звернулася до суду щодо незаконного вилучення Бучанською радою земель державної форми власності, які перебували в постійному користування Національно аграрного університету (НАУ). На теперішній час ця справа слухається в суді першої інстанції.


Ми переконані, якщо держава усунулуся від виконання своїх прямих обов'язків із захисту життя, здоров'я і природного довкілля громадян то останні мають всі права на самозахист. 

 

 

Шостого липня цього року, Віктор Бархоленко, якого ми добре знаємо, як активіста і палкого борця з корупцією, зокрема стосовно питань дерибану земель і безглуздої забудови, вийшов із свого двору і спостеріг, що його сусід навпроти якраз підіймає з трави біля свого паркану якусь штуковину. Глянув на неї,а потім покликав Віктора, чи не знає той, що воно таке. Невеличкий металевий циліндр з держаком, покритим якимось пластиком. Таку штукенцію Віктор бачив вперше, але ради цікавості змахнув нею в повітрі і... негайно згадав цей особливий звук, з яким вона розклалась і в нього в руках виявився замашний кийок з металевим наконечником-шайбою.

d1ae99d-lucenko1 1Вже майже 2 роки як Генеральний прокурор Юрій Луценко приступив до своїх обов’язків. З першого дня своєї діяльності на посаді він почав вести активну роботу по боротьбі з корупцією. Прокуратурою всіх рівнів була проведена велика робота, зокрема, в доведенні фактів злочинної діяльності посадових осіб Приірпіння та Бучі з розкрадання державного майна та ресурсів громади. Мова йде про незаконне знищення сотен гектарів бучанського лісу.

Прокуратура ще до приходу Луценка подала до суду та виграла всі судові інстанції. Луценку лишилося лише покарати основних фігурантів цього злочину.

Про готовність карати злочинців Луценко неодноразово заявляв на ефірах загальнонаціональних ЗМІ. Однак, винні, а саме мер Бучі Анатолій Федорук та секретар Бучанської ради Василь Олексюк досі перебувають на своїх посадах та продовжують знищувати бучанський ліс всупереч Постанові Верховного Суду України.
Чи будуть обіцянки Луценка реалізовані на практиці?


1-14Війна — це дуже страшно. І більшість людей це розуміє. Проте, коли треба, наші люди готові взяти зброю і піти на захист своєї свободи і України. Не всі, звичайно, але дуже багато нас таких, хто пішов із зброєю на Російсько-Українську війну. Я був серед цих людей і з певністю можу сказати, що там простий соціальний зріз нашого суспільства. Просто звичайні Українці: не багаті, більше чи менше здорові, якось так влаштовані в житті, свідомі й не надто, Націоналісти і просто патріоти. Такими ми й повернулися, хто повернувся. Що ж тут нас чекало?

Ця кримінальна історія бере початок із 2000-их років. Саме тоді було створене організоване злочинне угрупування вихідцями із славної Великої Медведівки, що на Хмельниччині. Засновниками його були Бучанський селищний голова Анатолій Федорук та заступник прокурора Київської області Анатолій Матвієць. Мета організації – незаконне отримання особистої вигоди коштом громади та державної власності. Тобто, перший краде, а другий надає йому кримінальну «кришу».

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика