На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

В місті Буча Київської області 5.08.2011 під час будівельних робіт житлового кварталу «Новатор» трапилася трагедія внаслідок якої, одна людина загинула, а інша – знаходиться в реанімації у тяжкому стані. 

Якщо в Ірпені будівельний бізнес контрольований «семейным гнёздышком» Петра Мельника, то в Бучі цей бізнес в руках «семейного гнёздышка» Федорука та його рідного дядька – Яцюка. Обидва «гнёздышка» процвітають під патронатом рідної їм партії регіонів, керуючись «понятіями» кримінально-корумпованого середовища.

Буквально на днях всю Україну сколихнула подія в Ірпені. Коротко можна сказати таке: новий депутатський корпус, більшість якого складається з представників Партії регіонів, роздерибанили в м.Iрпені Київської області навіть паркову зону, на території якої розташовані історичні пам'ятки, зокрема могили солдатів, полеглих при звільненні міста від німецької окупації.
Sic transit gloria mundis

Кожне покоління має своїх кумирів у кінематографі. Сподіваюся, що не помилюся, якщо скажу, для нашого одним з кумирів - був Смуглянка із фільму «В бой идут одни старики». Так, саме Смуглянка, а не Віктор Щедронов (за фільмом) чи Сергій Підгорний, мешканець сусідньої Бучі, актор. 
В Українському політикумі є цікаве явище коли деякі перевертні вправно і, головне, вчасно, перебігають з партії у партію при цьому постійно зростаючи в ієрархії. Найтиповішим представником такого руху вверх слід вважати Романа Безсмертного. Міняючи курс на 180 градусів, як за режиму Кучми, так i "помаранчевих", він кілька разів підскакував у цій ієрархії і досяг неабиякого становища.
  Те ж самісіньке бачимо і в середовищі дрібніших політиканів. Це - Ольга Олійнич, раніше, як представник НУ-НС, була вже керуючою справами виконкому за головування у місті Олега Бондаря з яким вони разом прийшли до влади і їхні інтереси розійшлися тільки перед кінцем його каденції. Причому, це не принципове політичне протистояння, а просто Бондар крав так багато, що її «задавила жаба», вони при розкраданні Ірпеня не дійшли згоди у пропорціях кому скільки і де вкрасти. Окрім того, вона зрозуміла, що після такого головування представника НУ-НСу в місті ця партія стає неперспективною. Отже – кульбіт і вона вже у ПР. І – секретар міськради. Причому, вона мешканка не Ірпеня, а Бучі. Хочу нагадати, як у 2002 році, балотуючись на мера Бучі, вона набрала аж 240 голосів із 30 000 населення (люди її добре знають).


Традиційно в нашому політичному бомонді існує практика - на початку виборчих кампаній оголошувати війну корупції, яка спрутом душить в смертельних обіймах Україну і її народ в цілому. Складається враження, що Корупція і Держава являють тотожність та повністю відмежовані від народу. А гасла наших президентів на кшталт “Бандитам тюрми” і “Війна корупції” є не, що інше як чергова локшина на вуха довірливого виборця, який в подальшому відчуває наслідки цих виборчих маніпуляцій на власній шкурі. Тобто, нашим людям пора вже звикнути до того, що все те, що обіцяє влада, відбувається з точністю до навпаки. Свіжі спогади: ми голосували за “Бандитам ― тюрми” і дуже скоро всі вони прийшли до влади; ми голосували за дешевий газ, за підвищення пенсій, за те, що краще житимемо вже сьогодні. А що маємо? Все цілком за безсмертною цитатою з Чорномирдіна - ”Хотели как лучше, а получилось как всегда"...

Найулюбленіші схеми освоєння бюджетних мільйонів у виконанні ректора податкового держуніверситету Петра Мельника, «любого друзя» Миколи Азарова. Він державним коштом поселив своїх студентів в гуртожитку свого сина.