На головну

За подіями річної давності з очевидними ознаками корупції, варто повернутися до початку 2007 року. На мої заяви за фактами злочинів, вчинених посадовими особами Бучанської селищної ради, та особисто паном Федоруком, було подано ряд повідомлень до Генеральної прокуратури України. Дані матеріали за розпорядженням Генеральної прокуратури доручили розглянути Київській облпрокуратурі. Після «ретельного» з’ясування обставин, Київська обласна прокуратура, в особі заступника прокурора Київської області пана А. А. Матвійця, надіслала мені відповідь від 26.01.2007 року, де було відмовлено в порушенні кримінальної справи «за відсутністю в їх діях складу злочину». 

І в цьому нічого дивного ми не бачимо тому, що менше ніж за місяць, а точніше за 27 днів, паном Федоруком таємно було премійовано за таку чудову відписку пана А. А. Матвійця персональною нагородою  - трикімнатною квартирою за рахунок - лікарів, вчителів, та обездолених працівників соціальної сфери. Ринкова ціна такої квартири на сьогодні складає щонайменше 150 000 доларів США. От така ціна «криші» від прокурора.

Як потім з’ясувалося прокурор Матвієць, зовсім випадково, виявився теж родом зі славної Великої Ведмедівки, як і пан Федорук.

Нічого дивного, що серед майже десятка заступників прокурора Київської області, за великі заслуги в боротьбі з корупцією і злочинами саме Матвієць отримав на шару зі шкури бучанців трикімнатну квартиру, де вже встиг прописатися не тільки сам, а й прописати свого батька - Матвійця Анатолія Миколайовича, матір - Матвієць Ганну Максимівну, дружину – Матвієць Наталію Петрівну, синів - Матвійця Андрія Анатолійовича та Матвійця Олександра Анатолійовича. Це означає, що квартира уже перенаселена і родина Матвійців з Великої Ведмедівки найближчим часом потребуватиме поліпшення житлових умов шляхом отримання нових площ у вигляді квартир і земельними ділянками в Бучі. І знову ж таки все це буде здерте в тришкури з тих же бучанців. Якщо вже в цьому немає ознак корупції то, напевно, корумпованим слід вважати пана Гардецького, який після нашої зустрічі встановив, що кримінальні справи закриті передчасно

 

та прийняв  постанову про скасування відмови в порушенні кримінальної справи та організував додаткову перевірку з урахуванням моїх доводів.

Здається, зовсім недавно ці хлопці в голопузому дитинстві давали щелбани одне одному та пасли гусей з голим задом, а сьогодні вони можуть давати один одному компенсації, за своє босоноге дитинство, матеріальні цінності, яким ціна в мільйони.

З достовірних джерел відомо, що 2002 році точно в такий спосіб пан Матвієць отримав трикімнатну квартиру в Броварах, а тепер в Бучі. Раніше посадовців такого рангу відсзначали матеріальними заохоченнями за великі заслуги перед державою. Сьогодні вектор “унікальної демократії” та “українського прориву” повернився в іншому напрямку - чим більше вкрав у держави, тим більше отримав відзнак. То де дія Закону України “Про корупцію”?

Будемо сподіватися, що ближчим часом злочинці  будуть або покарані, або пан Федорук знову ж таки в черговий раз відкупиться квартирами та земельними ділянками, як це вже було з Верховною Радою.

Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика