На головну

 На персональному сайті пана Івана вказано, що він полюбляє простір і зелений колір, не любить дорогих прикрас, не має земельної ділянки, чи поки що не брав такової та мріє і мріє… побудувати хатиночку – фортецю для своєї сімї.

Подивимося, що ж воно насправді значить і повернемося до 17 грудня 2008 року. Саме в цей час жителі міста Бучі почали протестувати проти чергової масової вирубки живого, зеленого столітнього лісу.

Виїхавши на місце подій я якраз став свідком того, що дані факти мають місце. Бригада робітників на чолі з бригадиром різали ліс. На мої зауваження, що мовляв, рубка лісу має відбуватися за відповідними дозволами та законно, а також дерева повинні бути клеймовані лісогосподарською установою, бригадир показати такі дозволи не зміг за відсутністю такових взагалі. Натомість бригадир пояснив, що він виконує роботи свого роботодавця з Хмельницької області. Потім він зв’язавшись по телефону з ним розповів про цю неприємну ситуацію і запитав, що робити далі. На що отримав вказівку тимчасово припинити вирубку лісу, щоб не дратувати "мєстних аборигенів", які справді люблять зелені барви свого рідного краю. Мною, в свою чергу, було зроблено повідомлення до екологічної інспекції на предмет законності рубки. Буквально через декілька годин приїхали представники Державної екологічної інспекції в Київській області, а саме інспектори Ковтунов та Герасименко. Ними було складено акт перевірки дотримання природоохоронного законодавства, в якому було вказано, що вже зрізано 5 дерев, з діаметром стовбура від 50 см до 1 метра. та віком від 100 до 150 років.


Відшкодування збитків державі за такі дерева повинні складати від 5 до 8 тис. гривень за кожне. Однак і до сьогоднішнього дня по факту незаконної рубки лісу не вжито жодних заходів, як тією ж екологічною інспекцією, так і прокуратурою Ірпеня. І в цьому немає нічого дивного, так як потім з’ясувалося, що хазяїном даної земельної ділянки, площею 1,3 га, є ніхто інший, як екс-губернатор, а на даний час – голова Хмельницької обласної ради – пан Іван Васильович Гладуняк та його близькі родичі.

Це цілком природно, оскільки при векторі "Унікальної демократії" та "Українського прориву" соратником по корупції Гладуняка є його земляк - мер міста Бучі пан Федорук.

На своєму сайті пан Іван пише: «Вважаю свій дім фортецею. … Адже моє помешкання - це моя гавань. Там має бути спокійно і затишно, там можна відпочити і побути наодинці з собою. …

Люблю зелений колір, люблю простір, незахламленість.

Впевнений, що колись матиму свій будинок. Бо досі мав лише квартири - ніякої навіть ділянки поки що не брав.»

Маємо зазначити, що тут пан Гладуняк не бреше – фортеця тут планується добра і зеленого кольору вистачить – правда, на якомусь етапі пан Гладуняк «зелений колір» розпочав нищити гірше, ніж монголо-татарське іго в Середні віки Руську державу. А тому, порадимо пану Гладуняку "не скромнічать" і виправити сторінки на своєму сайті щодо земельної ділянки, зазначити, що видер «на шару» 1,3 га цінної землі в Бучі із шкури бучанців, які роками не можуть отримати свої кровні кілька соток від Федорука. Реалізація мрії пана Гладуняка, в частині будівництва сімейної фортеці, вимагатиме кошторису, щонайменше в півмільйона доларів, а це може дещо перевищувати його офіційний заробіток як скромного посадовця, так і "слуги народу" від партії "Наша Україна".

А стосовно подарунків із сайту Гладунюка "Не люблю, не розумію, не ношу, є тільки недорога обручка. Зізнаюся, що просто не уявляю собі чиновника з величезним перснем на руці чи ланцюгом на шиї. Мені кілька разів намагалися подарувати такі прикраси, та я їх не ношу".

Звісно – чого «мєлочіться» на ланцюжки з гайками на пальцях за кілька тисяч, коли вартість такої земельної ділянки складає не менше 2 млн. доларів. Ось – нормальна «прикраса» для людини і чиновника його масштабу!

І в цьому немає нічого дивного, адже обкрадаючи простих громадян Хмельниччини, гроші краще вкладати в іншій області, щоб не так кидалося в очі "простолюдінам", а тому між Гладуняком і Федоруком існує певний бартер – так як пан Федорук будує на землях Хмельниччини готельно-туристичний комплекс, вигідно вкладаючи гроші, поцуплені в бучанців. Окупація Бучі триває.

Хочемо зазначити порядність, принциповість та законопослушність високопоcадовця, який мав би розуміти, що ці, спиляні ним дерева, не є кущами чи "деревною рослинністю", а повноцінним столітнім лісом, який у відповідності до "Лісового Кодексу України" є власністю держави. І знищувати його в такий варварський спосіб як незаконно, так і аморально особливо для чиновника такого рангу.

Відчувається загребуща рука "нових помаранчевих", які паплюжать своїми діями свого лідера, а нині - Ґаранта Конституції України - "ЗЕМЛЮ - НАРОДУ! БАНДИТАМ - ТЮРМИ!"

Шановні співвітчизники! Настає той час, коли слід згадати слова нашого великого поета Т. Г. Шевченка і починати "обух сталить, та добре вигострить сокиру та й заходиться вже будить хиренну волю..."

Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика