На головну

 

Бучанською селищною радою в 2002 році було прийняте рішення «З метою збереження зелених насаджень, землі, вкриті деревною рослинністю, віднести до категорії громадської та житлової забудови». Ініціював на сесію дане рішення та підписав його вилупок із славної Великої Ведмедівки, що на Хмельниччині – Бучанський селищний голова Толя Федорук

 

В такий спосіб місцева влада з порушенням всіх законодавчих і нормативних актів держави віковий ліс, що є власністю держави за Лісовим Кодексом України, віднесла до категорії кущів та бур’яну. А це площа не багато, не мало - 890 га. Хочемо зазначити, що дане рішення було прийняте в часи, як люди казали, «за правління донєцкой мафії». Але, після «помаранчевої революції» злочинні проекти реалізуються на місцях (у нас) сьогодні уже хмельницькою мафією. Як приклад того Голова Хмельницької обласної ради, пан Гладуняк від партії НУ-НС, отримавши на себе та підставних осіб – своїх родичів 1,3 га, варварським шляхом, плюнувши на «свою Хмельниччину», починає освоювати нову «вотчину». Це черговий раз вказує на те, що фінансово-економічна криза в державі винятково для простих людей, а в кишенях чиновників такого рангу весь час, як казала Юля Володимирівна - економічне зростання.

Один паркан, яким починають обносити захоплені землі простих бучанців, тягне не менше, як на пів-бюджету Бучі. Перший варварський напад пана Гладуняка на Бучанський ліс був вчинений 17 грудня 2008 року (дивіться  матеріали). Повторний наступ на знищення Бучанського лісу був вчинений 5 березня 2009 року.

Дивіться всі і любуйтеся…

За часів козацтва, наші предки окупантам, які хотіли забагато землі, вміли обламати роги та забивали пельку землею. Певно пора вже таким Гладунякам, Федорукам та іншим "обездоленим", а саме (дивись неповний перелік), не тільки забити рота землею, а й позабивати в сраки всі ті сосни, які вони понищили.

На палю!

Адмін

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика