На головну


У наших попередніх матеріалах ми неодноразово згадували «прифедоручену кришу» мера м. Бучі Київської області. Однією із цих «прикормлених» постатей «синьо-помаранчевої» політичної еліти виступила пані Богатирьова. Спробуємо показати, наскільки її власна оцінка своїх статків та життєвого кредо відповідає «новоукраїнському» стандартові на прикладі м. Бучі…

 В своїй біографії пані Богатирьова скромно зазначає, що:

«…Ніколи не думала про багатство. Та і особливо нічого не накопичила. Але бідною себе не вважаю. Думаю, що головний борг нашої коаліції – кинути виклик бідності українців. І я над цим працюю. Від політики у мене тільки політичні дивіденди. Є дача. Ми давно в сім'ї мріяли, що у нас буде свій затишний куточок, де ми зможемо разом зібратися і відпочивати на природі, а ввечері – біля каміна з вишневими і осиковими дровами, що горять. 

Я не відношу себе до багатих людей. Немає у мене ні заводів, ні фабрик, ні земельних латифундій. Але я вважаю себе людиною спроможною. Адже я відбулася як мати, відбулася як лікар, маю досвід управлінської роботи достатньо високого рівня. Зараз я – професійний політик. Тут мій життєвий інтерес.

Сьогодні у мене є більше, чим раніше, можливостей допомогти людям, і я повинна реалізувати ці можливості сповна.»

За шкурні інтереси пані Богатирьової ми вказували ще на початку вересня 2007 року (Див. «Кримінальна демократія України»)

Не будемо дуже багато чого описувати, але хочемо зазначити, що ще у травні місяці 2006 року на пленарній сесії Бучанської селищної ради пан Федорук повідомив, що депутати повинні проголосувати за земельну ділянку для Раїси Богатирьової. Однак рішення були видані на зовсім інших людей, без її прізвища. Як показує практика діяльності дерибанщиків землі, в таких випадках значні площі оформляють на підставних осіб. В даному випадку підставними особами стали два громадянина по пів-гектара кожен (Див. «Рая»). Зовсім «випадково» її сусідом є інший «помаранчевий герой» - Святослав Вакарчук із земельною ділянкою також у 1 гектар, як і у пані Богатирьової. (Див. «Герой»). Тривалий час пані Богатирьова не афішувала своєї присутності в Бучі. В мене навіть виникли сумніви щодо її інтересів у нашому регіоні. Проте, спілкуючись з місцевими жителями, переконався, що «налічіє імєєт мєсто бить», а саме, одна із громадянок Бучі мала честь особисто спілкуватися з високопоставленою сусідкою. Зокрема на зауваження з її боку про масову вирубку вікових дерев під час освоєння ділянки, Раїса Богатирьова відповіла, що компенсує знищення лісу шляхом посадки нових саджанців. А тепер дивіться і любуйтеся – шановна пані не обдурила! Більше того – вона посадила «компенсаційні рослини» біля центрального входу до свого маєтку.;

Ось ці рослини

 

 

а також власноручно посаджена квіточка

 

 

 

Отож, мрія пані Раїси про «затишний куточок» здійснюється! Точно так, як і у іншого прифедорученого - пана Гладуняка (див. «Як голова Хмельницької обласної ради пан Гладуняк браконьєрив у Бучі»)

 

 
 
 

 

Коли ми бачимо брехливу мораль професійних політиків такого рангу і фінансово-економічну кризу в їхніх кишенях, якось не віриться у те, що «…головний борг нашої коаліції – кинути виклик бідності українців…» (цитата з персонального сайту Богатирьової).

Незрозуміло, з якою такою метою Голова РНБОУ та Секретар Раїса Богатирьова розігрують цю комедію на засіданні Ради національної безпеки та оборони України, якщо остання чудово розуміє всю політику злочинних схем тіньового ринку землі і безпосередньо сама бере в них участь. Див. "Заява Секретаря РНБО Раїси Богатирьової за підсумками засідання Ради національної безпеки і оборони України".

У публікації використано світлини В. Паламарчука і матеріали з персонального сайту Раїси Богатирьової.

Віктор Бархоленко

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика