На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 

В місті Буча Київської області 5.08.2011 під час будівельних робіт житлового кварталу «Новатор» трапилася трагедія внаслідок якої, одна людина загинула, а інша – знаходиться в реанімації у тяжкому стані. 

Якщо в Ірпені будівельний бізнес контрольований «семейным гнёздышком» Петра Мельника, то в Бучі цей бізнес в руках «семейного гнёздышка» Федорука та його рідного дядька – Яцюка. Обидва «гнёздышка» процвітають під патронатом рідної їм партії регіонів, керуючись «понятіями» кримінально-корумпованого середовища.

 Так ось: рішенням сесії Бучанської ради за підписом Бучанського міського голови, пана Федорука, було надано земельну ділянку під будівництво житлового комплексу на ЗАТ «Меліоратор», керівником якого є його дядечко Яцюк Василь Петрович. Невідомо, чим керувався пан Федорук, але однозначно, не інтересами міста, коли виділив земельну ділянку саме тому підприємству, робітники якого роками не отримують зарплату і перебувають в страхітливих злиднях, як і саме підприємство, окрім, звичайно, його начальника – пана Яцюка.

 Федорук Яцюк Карплюк

Тому не дивно, що великий стратег і бізнесмен пан Яцюк здає в суборенду отриману ділянку компанії «Сарафан», основною діяльністю, якої є рекламний бізнес, але аж ніяк не будівництво. Дивом є і те, що засновником «Сарафану» є такий собі Володимир Карплюк, який у 2010 році балотувався на Ірпінського міського голову, причому його виборча компанія була повністю профінансована паном Федоруком. Після того, як йому не вдалося, в силу певних обставин, обійняти цю посаду, пан Федорук «з барського плеча» жалує йому посаду свого заступника з економічних питань та інших тіньових схем і планів Бучанського міського голови. Можу зазначити, що Карплюк точно так «програв» вибори, як Скаржинський їх «виграв».

Однак біда – посадовець, пан Карплюк, не може поєднувати державну посаду з комерційною діяльністю. Тому технічно, де-юре, Карплюк вийшов із засновників «Сарафану», а де-факто сам себе призначив директором цієї контори в той же час як був так і залишився «першою скрипкою» у Федорука на посаді його заступника і повністю контролював і займався питаннями будівництва. Проте, як не крути, але не маючи достатнього досвіду в будівельній галузі, можна тільки спричинити прикрі наслідки.

Отже, під час будівельних робіт було порушено всі норми техніки безпеки і охорони праці і як наслідок того 5.08.2011 р. зламалася стріла крана, з трагічними наслідками для працівників.

Але за даних обставин пана Федорука все ж виручив інстинкт самозбереження і він заднім числом 26.07.2011 звільнив Карплюка із займаної посади заступника мера. І слушно, бо постає дуже багато питань до пана Федорука: як міг його заступник, який отримує зарплату держслужбовця, займатися в робочий час комерційною діяльністю; чи були офіційно працевлаштовані люди, які загинули та постраждали (наскільки нам відомо, це так звані «вуйки» із Західної України, які займалися «шабашкою»). Тобто, у прокурора Ірпеня П. Оніщенка по даному факту повинно виникнути багато питань саме до Федорука, Яцюка і того ж таки Карплюка з відповідними кримінально-процесуальними наслідками. Однак, сподіватися на те, що прокурор Ірпеня дасть хід цій справі марно, так як він сам завжди перебуває в тіньових схемах провладних структур і має свою долю. Інакше, як можна пояснити будівництво з мільйонним кошторисом у курортному селищі Ворзель прокурорського «гнёздышка».

Слід зазначити, що на початку липня цього року пана Яцюка службою СБУ було кинуто до СІЗО за те, що він «помив» декілька мільйонів із спорудження парку Максима Рильського в Солом’янському районі м. Києва. Провівши біля 10 днів у СІЗО, він знову перебуває на робочому місці. Проте, біля нього з’явилася інша стороння особа, без дозволу якої він не приймає жодного важливого рішення. Чи не вказує це на те, що його звільнення стало прикладом того, що він змушений був «поділитися» контрольним пакетом акцій з особами, приближеними до партії «сильних миру сього».

Так що, ті шлягери, які співає наш Президент про боротьбу з корупцією, не містять реального змісту в нашій «незалежній і демократичній» країні, а є лише окозамилюванням для українців.

Віктор Бархоленко

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика