На головну

«Доктор! Дайте мне таблетки от жадности.

И побольше, доктор, побольше!»

Журналісти вже писали, яке майно залишив ректор Національного університету державної податкової служби Петро Мельник, що втік, - чотири будинки, квартира в центрі Києва, два гаражі, чотири земельні ділянки в різних куточках країни.

Але у зазначений перелік не війщла 3-х кімнатна квартира, яка складається з двох суміжних квартир за № 38 та № 39, житловою площею 55,8 кв.м. за адресою м. Київ, вул. Щербакова, 52, яку ректор-хабарник встиг надати сам собі незадовго перед своїми мандрами до Америки.

 

На сайті http://www.pod-kluch.com/fotos є можливість розрахувати приблизну вартість такої квартири – вона складає понад 2 млн. грн.

 

За зазначеною адресою Національним університетом державної податкової служби було придбано декілька квартир за бюджетні кошти для забезпечення працівників університету житлом.

 

Рішення про видачу Мельнику службового ордеру на цю квартиру було прийнято виконавчим комітетом Ірпінської міської ради 11.06.2013 р.,

а вже через 2 тижні - 25.06.2013 р. проректор університету Кривенко В.Г. та голова профкому Бриштіна В.В. звернулись до Ірпінського міського голови Скаржинського В.Д. з проханням виключити цю квартиру з числа службових. Виключення цих квартир з числа службових дає право на їх приватизацію.

 

Разом з Петром Мельником в будинку за адресою м. Київ, вул. Щербакова, 52, отримала службову квартиру начальник відділу з міжнародних зв’язків Національного університету державної податкової служби Сусловець Анна Олександрівна, яка відповідно до Переліку категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 4 лютого 1988 р. N 37, не мала право на отримання службового житла (її посада не відноситься до посад науково-педагогічних та наукових працівників державних вищих навчальних закладів III - IV рівня акредитації ). 

 

Інформація щодо процедури розподілу житла в Національному університеті державної податкової служби, приховування відомостей про розподілене житло, фальсифікації документів з цих питань, перелік осіб, що незаконно отримали житло, в тому числі і шляхом надання Мельнику хабарів, згодом буде розміщена на нашому ресурсі.

Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика