На головну

Засіданя Верховної Ради 16-го січня цього року можна сміливо взяти в чергу на реєстрацію рекордів до книги Гінеса за швидкістю прийнятих законів. спрямовних на знищення демократії, встановлення кривавої диктатури кримінального режиму Януковича та наступу на права людини. Нема нічого дивного, що в один день закони, прийняті з порушенням всіх процедурних норм регламенту Верховної Ради, підписані спікером і Президентом.
Цікаво те, що:
Перше - дефіцит бюджету складає майже 60 млрд. грн. Цей дефіцит дає всі підстави уряду Азарова розпоряджатися бюджетом в "ручному режимі", тобто "кому хочу - дам грошей, а кому й вріжу по саме нікуди".
Друге - розвязали руки карателям з Беркуту та проплаченим "тітушкам" безкарно душити всіх підряд, хто невгодний "власть імущим" - партії Ригіонів і їхнім холуям-комуністам. 
Третє - обмежили конституційні права народу до рівня  азіатсько-африканських тираній, як-от Північна Корея чи Центрально-Африканська республіка, а саме:
- тепер будь-який весільний кортедж чи траурна процесія із більше ніж п'яти транспортних засобів, буде владою вважатися екстремістським наміром повалити режим Януковича, та має всі ознаки порушення громадського порядку з результуючою конфіскацією транспортних засобів і кримінальною відповідальністю до буцегарні, де свого часу неодноразово проходив "школу мужності" наш рідний Президент де і отримав поганяло Хама; 
- журналістам залишається право тільки возвеличувати і співати дифірамби, а не викривати корупційні схеми з розкрадання державної і комунальної власності високими посадовими особами і їхніми послідовниками на місцях із апарату кримінального режиму Януковича.
Четверте - слава Богу, нарешті, я дочекався того часу, що на мене буде заведена кримінальна справа за позовами щодо захисту честі, гідності і ділової репутації від нашої доблесної прокуратури, мужніх правоохоронних органів та інших злодіїв, які від імені держави грабують народ України. Єдине, що радує, для того, щоб мене засудити їм спочатку прийдеться спростувати всю ту матеріально-доказову базу, викладену мною на сторінці нашого сайту, з якою я офіційно апелював до всіх цих інстанцій для належного реагування.

Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика