На головну

Думаю, що не відкрию таємницю про те, що корупція додушує державу та народ України в цілому. Однією маленькою складовою України є і наше Приірпіння, яке складається з міст Ірпеня, Бучі та селищ Ворзеля, Гостомеля, Коцюбинського.

Під корупцією ми розуміємо в даному випадку дії та бездіяльність державних органів та органів місцевого самоврядування, які не виконують, або виконують неналежним чином покладені на них повноваження по обслуговуванню потреб громадян, на які вони мають права у відповідності до Законів та Конституції України. Як показує практика, всі чиновники не хочуть виконувати свої обов’язки, а замість цього гамують своє захланство та ненажерливі апетити шляхом поборів та грабування майна усієї громади. Так ось, обов’язок прокуратури України – здійснювати нагляд за дотриманням законності та проявів корупції. В нашому регіоні ці повноваження має прокурор Ірпеня Мирослав Васильович Пацкан.

Як не прикро це визнавати, але орган, який покликаний боротися з корупцією, успішно її очолив. Не хочу персонально звинувачувати в цьому пана Пацкана, але його «попєрєднікі», такі як Оніщенко і Шило, були не кращого розливу.

Мені дуже приємно те, що на заклик «Геть корупцію в Приірпінні» небайдужі патріоти нашого краю вирішили провести акцію протесту й самоорганізувалися в Автомайдан.

26-го лютого о 10-й ранку колона Автомайдану вирушила з національною символікою до прокуратури, проїхавши з включеними фарами і сигналізуючи Ірпенем, Гостомелем, Ворзелем і Бучею. Хочу зазначити, що кінцевою ціллю нашого пробігу була Ірпінська прокуратура. Той, хто гадає, що прокуратура не вміє працювати дуже помиляється, так як доблесна прокуратура уже підготувалася до нашого візиту: біля приміщення прокуратури уже стояло до 20 осіб, метою яких було перевести нашу ділову зустріч з прокурором в русло балагану. Як вони не намагалися заважати, але ми свого домоглися. Наша вимога була прийнята прокурором за його підписом та було прийняте рішення що з 3-го березня ми починаємо працювати над матеріалами з розкрадання державної і комунальної власності посадовими особами місцевих рад.

 Сподіваюся, що кров побратимів з Небесної сотні пролита недаром і якщо прокуратура про це якось забуде, то ми їй "лагідно" нагадаємо.

Віктор Бархоленко

 

P.S. На парламентських виборах у 2012 році основним пунктом виборчої програми бойової партії «УДАР», за які проголосували люди, була «Боротьба з корупцією». Дивно, що лідер цієї партії Віталій Кличко на Майдані закликав боротися з корумпованою владою, депутат цієї ж фракції «УДАР» Пацкан Валерій Васильович через засоби масової інформації інформував про ганебне явище корупції, а його рідний брат, прокурор міста Ірпеня очолює корупцію в Приірпінні.

 

P.P.S. Група депутатів від партії «УДАР» Ірпінської міської ради та група депутатів від партії «УДАР» Бучанської міської ради в дружньому тандемі з Партією Регіонів голосували за дерибан нашого рідного краю.

 

P.P.P.S. При зміні вертикалі влади мене дуже цікавить до наївності просте питання ХТО ТЕПЕР, СЬОГОДНІ, БУДЕ ОЧОЛЮВАТИ КОРУПЦІЮ ТА КОНТРОЛЮВАТИ ТІНЬОВУ ЕКОНОМІКУ ДЕРЖАВИ.

 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика