На головну

Мушу нагадати, що у кінці лютого цього року небайдужі мешканці на Приірпінні  провели акцію "Автомайдан" з вимогою до прокурора Ірпеня Мирослава Пацкана припинити покривати місцевих чиновників при розкраданні ними державної та комунальної власності. Спочатку прокурор пішов назустріч вимогам громади, була створена робоча група з перевірки заяв та скарг громадян на безчинства місцевої влади. Однак, коли під час перевірки діяльності влади почали виявлятися все нові і нові факти злочинів, і ми почали вимагати від нього належного реагування щодо порушення кримінальних справ проти конкретних посадових осіб, прокурор Пацкан тупо усунувся від виконання своїх прямих обов'язків і залишився вірним режиму Януковича. Ось один із прикладів.


Ще 29.09.2013 року мешканці мікрорайону Лісової Бучі звернулися до Президента України, Генерального прокурора України та Голови Київської ОДА з проханням вжити заходів реагування щодо поcадових осіб Бучанської міської ради з вини яких вул. Ворошилова, Пролетарська та Старо-Яблунська перериті траншеями та ямами вже другий рік поспіль і нагадують «дорогу смерті».

 Вийшло так, що по цій скарзі проводив “об’єктивну і всебічну” перевірку типовий номенклатурний борець з корупцією на Приірпінні прокурор міста Ірпеня Пацкан Мирослав Васильович, який 16.12.2013 року виконав свій обов’язок шляхом написання тупої відписки. Отримавши відповідь прокурора Пацкана, мешканці Бучі були “приємно” шоковані. Виявляється, що у відповідності до Акту виконаних робіт, роботи виконані ще у грудні 2009 року і не тільки на цих трьох вулицях, а і на багатьох інших вулицях мікрорайону Лісової Бучі коштами Стабілізаційного фонду в сумі 2 млн. 25 тис. грн. На думку прокурора виходить так що місцеві жителі із незрозумілих причин чіпляються до зразкового господарника, дбайливого батька міста, що опікується і турбується за громадян, які здуру довірили йому мерське крісло.

 

Хочу повернутися все ж до дати підписання Акту виконаних робіт, насправді в грудні 2009 року вказані гроші були просто «відмиті» і благополучно вкрадені. Лише у 2012 році розпочато деякі роботи по прокладенню каналізаційної мережі і то коштами забудовників, яким потрібно було «замилити очі» покупцям їхніх квартир, мовляв, роботи в цьому напрямку ведуться. Сьогодні у нас 2014 рік, а ці вулиці ось в такому стані, причому викликають моторошні асоціації не із впорядкуванням доріг, а підготовкою до громадянської війни і протистоянню сепаратистам з окопами, і протитанковими насипами, і траншеями, і ямами-ловушками тощо, як воно є зараз на Донбасі.


Так ось, це не хвороблива уява прокурора Пацкана, а пряме покривання злодійства Бучанського мера Федорука, вправного у розкраданні бюджетних коштів у особливо великих розмірах.

Сьогодні з ініціативи ГО «Народна Воля», проводиться перевірка вказаних фактів Державною фінансовою інспекцією України під контролем Комітету ВР України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією.

Про перебіг подій інформуватимемо ближчим часом.

     Віктор Бархоленко

P.S. До призначення прокурором Ірпеня, Мирослав Пацкан виконував обов’язки прокурора Бородянського району, а ще до того був на прокурорській роботі в м. Ужгороді. На роботі в Бородянському районі з використанням службового становища оформив поряд дві земельні ділянки в селі Блиставиця, де розпочав будівництво родинного кубельця. Метеріали для будівництва двох зрубів були завезені з попереднього місця роботи, Ужгорода. На цей час будівництво цих маєточків призупинено.


Є всі підстави вважати, що після виборів Президента та мера міста Києва, де потенційними переможцями є політичні соратники П. Порошенко та В. Кличко відповідно, прокурор Пацкан планує перевестися з підвищенням до столиці, розраховуючи на підтримку свого брата, депутата ВР України від партії «УДАР» Валерія Пацкана. Цілком логічно, що отримавши "статус корупціонера" у вищих ешелонах центральної влади, ці маєточки вже не відповідатимуть рівню еліти корупційної ієрархії.

P.P.S. Як бачимо, після завершення Майдану, вертикаль влади змінена у повному складі, проте система, яка забезпечує цю вертикаль "кейсами", залишилася вірною режиму Януковича.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика