На головну

Гадаю, що я не відкрию таємницю, коли скажу, що прокуратура України перебрала на себе функції приватної контори із захисту інтересів кримінально-корумпованого середовища. Тобто, на протязі тривалого часу доблесна прокуратура не лише покривала злочини посадових осіб при розкраданні державної та комунальної власності, а й перебувала в долі при реалізації цих корупційних схем.

 Невеличкий приклад: прокурор Ірпеня Мирослав Пацкан. В свої 28 років займає високу посаду та має військове звання підполковника. Постає питання, як можна в такий короткий термін прокурорської діяльності, яку він розпочав з 2008 року досягнути такого кар"єрного росту! За які заслуги перед державою? Відповідь проста і банальна - кримінальна криша місцевої влади з дерибану землі та будівельного бізнесу. Як не опирався Пацкан, відмазуючи своїх бізнесових "подєльніков" Федорука та Карплюка, але питання набрало такої ваги, що ним зайнялися правоохоронці вищого рангу і навіть попало на контроль  центрального державного апарату. Ось це тільки маленький результат на перспективу припинення дерибану в Приірпінні:

та відеосюжет від Першого Національного телеканалу:

 

 Сподіваємося що пряма дія прокуратури на припинення дерибану в цілому на Приірпінні - Ірпені, Бучі, Гостомелі, Ворзелі та Коцюбинському буде мати позитивний результат.

P.S. Як ми бачимо з відеосюжету. найрадикальніший радиКал пан Ляшко сам визнав, що провів виборчу компанію та отримав певний результат з грошей, здертих із шкури простих бучанців, від дерибану Бучанського лісу.

P.P.S. Нагадаю, що радиКал Ляшко оформив на себе та підставних осіб із своїх родичів та соратників по найрадиКальнішій партії 1,2 га Бучанського лісу. Ринкова вартість сотки щонайменше $ 5000, всього  600 000 поганих американських доларів.

P.P.Р.S. Зверніть увагу, як безбожно красти і дерибанити, то пан Федорук "успішний мер", а як нести відповідальність - то розпустив соплі "політична заказуха!"

Гидко дивитися.

Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика