На головну
  Народна Воля №2
  Тема номера:
  Кримінальна
  демократія України
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 130 МБ.
  Завантажити номер №2
  Народна Воля №5
  Тема номера:
  Воровской сходняк
  в белых воротничках
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 37 МБ.
  Завантажити номер №5
  Народна Воля №6
  Тема номера:
  Політична корупція
  влади та опозиції
  Тип файлу:PDF,
  розмір: 4 МБ.
  Завантажити номер №6

Кумедна політична рубрика

 


В Приірпінні продовжують переслідувати і бити активістів, які висловлюються проти тотального знищення рекреаційної зони Київщини – Зеленого Приірпіння! Цього разу жертвою нападників став ворзелянин! Це вже п’ятий побитий активіст за часів спільного правління двох мерів-кумців, забудовників в Приірпінні – Карплюка та Федорука. І якщо раніше в інформаційних повідомленнях звучало так: «невідомі побили…», то тепер мусимо констатувати: «побив відомий…» , і дуже відомий, та ще і депутат Ворзельської селищної ради, вірний соратник скандального Петра Мельника, а в минулому голова земельної комісії Ворзеля та член злочинної Партії

Регіонів - Ковальчук Вадим Володимирович

 
На фото Ковальчук разом зі своєю сестрою, екс-регіоналкою Алевтиною.

Ковальчук, підстеріг жертву та напав не під покровом ночі, не в балаклаві чи масці, а серед білого дня! Напав показово, та ще і в центрі селища-курорта Ворзель, коли нічого не підозрюючий літній чоловік приїхав додому. Побив цинічно та зухвало, побив слабшого та незахищеного, бив лежачого, не здатного до супротиву і майже непритомного чоловіка! Бив того, чиєю творчістю захоплювались мільйони! Бив свого РОБОТОДАВЦЯ, який найняв його на роботу! Бив за те, що той має свою думку, що хоче жити у вільній країні, де він – Виборець, а значить ГОЛОВНИЙ, а депутат – виборний, а значить ДРУГОРЯДНИЙ!

Постраждалий - це відомий музикант не менш відомого ретрогурту «Синя Птаха» (Синяя Птица) - Володимир Преображенський! Преображенський - це його творчий псевдонім, за яким легко згадати відомі музичні шлягери радянських часів!

 ВІА Синя Птаха

І в цьому є певна символічність, адже колись і Ворзель був оздоровницею союзного значення! А отже ментальний зв'язок вже не молодого митця і старого курорту є закономірним! І той і інший страждають за те, що в ці часи перестали цінувати прекрасне, а повага та гідність нівелюються під натиском грошей та невігластва.

  Як відомо, після скандальної 45-ї Ворзельської сесії громаду Ворзеля було обманом «приєднано» до Бучі

Ворзеляни відреагували миттєво, і от на День Незалежності активісти зібрали Віче!
Збори засудили рішення депутатів та проголосували за Звернення ворзельської громади до голови та секретаря ради щодо відміни рішення, прийнятого 21 серпня на 45 сесії, де йшлося про обєднання Ворзеля з Бучею. Збори проголосували за проведення місцевого референдуму з цього питання. Були створені ініціативні групи для його підготовки. Володимир Преображенський також був на цих зборах і підтримав їх рішення. Адже Ворзель - це Перлина Київщини та візитівка Приірпіння! Останнім часом він хаотично забудовується, а ліс цинічно вирізується! І громада має рішучість, щоб його захистити!
Але і клан забудовників вирішив не чекати самоплинного розвитку подій, та вдарив першим! І цей перший удар отримав Володимир Преображенський. В результаті нападу Володимир отримав чисельні травми та струс мозку, але головна травма – це втрата віри у справедливість та невідворотність покарання для тих хто уявив себе недоторканними та не засуджуваним!

Як тільки вийшов від Володимира Преображенського, де в тіні дубів та кленів ми з ним спілкувались, зразу згадалась відома пісня 70-х років у його виконанні: «Там где клен шумит Над речной волной, Говорили мы …»
І якось одразу народився експромт, навіяний цими невеселими подіями:
Там где клен шумит,
Повстречал тебя,
Говорил тебе -
Небожитель Я!
Не услышал ты фени воровской,
Показать пришлось -
Ворзель только Мой!

Ворзель только Мой!
Ворзель только Мой1
Ворзель только Мой,
На пути не стой!»

Отож чекаємо, що тепер нам заспівають доблесні ірпінські правоохоронці!?

P.S. На момент публікації матеріалу співробітники мужньої міліції жодного разу не поцікавились особою постраждалого! Очевидно, очікують на природне зникнення слідів побиття! Ну що ж, тоді ми поцікавимось, але вже самою міліцією…


Ігор Домбровський,
ІРГО «Самозахист»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика