На головну

Не знаю, чи вистачить терпіння дочитати до кінця, але радив би дочитати, особливо тим, хто затежений.

Днями на сайті, де працює заступником головного редактора "незалежна" журналістка родом з Бучі Svitlana Ostapa, була опублікована статті під назвою "Буча в пустелі". Суть якої зводиться до нібито неправильних акцентів в ЗМІ щодо обставин обшуків у двох мерів та по суті нівелює Постанову Верховного суду України від 16 грудня 2015 року.

В цьому матеріалі під сумнів чомусь ставляться слова єдиного нардепа Olga Chervakova, яка не боячись відкрито пішла одна з нардепів проти системи і йде до кінця. Хоча, депутати наших округів - 95 та 96 - Ярослав Москаленко та мужній козак Михайло Гаврилюк до цього часу сидять у засаді, в той час як наш край, за повної їхньої бездіяльності, отримав статус кримінально-гангстерського регіону. Яке очолюють два кума - Федорук та Карплюк.

А тепер по суті даного.

Багато питань в соцмережі до активістів від осіб, що дуже "вболівають" за долю Бучі, щоб вони пальцем на карті для них особисто показала межі лісового фонду Бучанської лісової дачі.

Так ось, шановні, підніміть свої насиджені біля комп'ютерів зади, завітайте до Бучі й безпосередньо переконайтеся як гектарами знищуються та викорчовуються вікові сосни, дуби та граби. На їх місці будуються "сирітські" маєточки та обносяться парканами, аналогів яким немає у світі.

Тепер що стосується 890 га Бучанської лісової дачі. У відповідності до Земельного та Лісового кодексу України, землі лісового фонду розподіляються на лісові та нелісові. Саме до нелісових земель можуть входити рілля, поле і навіть водойми.

Тому, цілком логічно, що протягом декількох віків Буча, яка була майже суцільним лісом, потихеньку розбудовувалася. А саме - в центрі, на вулиці Енергетиків, яка входила до лісового фонду як нелісові землі, був побудований мікрорайон Масив, разом із школою, лікарнею, магазинами й міською радою.

На території, вкритій лісом, також велася забудова, але з дозволу та за погодженням лісового господарства як правило, на галявинах, де можна було побудувати будинок, не знищуючи дерева. До речі, процедуру виділення земельних ділянок до 2002-го року можете отримати у колишнього керівника Бучанської лісогосподарської установи Миколи Шкаврона, яка обслуговувала лісовий фонд Ірпінського регіону, загальною площею 3035 га, з яких Бучанська лісова дача - 890 га, Ірпінська лісова дача - 1450га, Ворзельська - 509га та Кичеєвська лісова дача - 186га.

Стосовно того приватного сектору, який будувався в Бучі протягом 2-х століть, він був збудований виключно за дозволом лісогосподарської установи.

Що ж зробила злочинного Бучанська рада? В чому ж полягає злочин? У 2002-му році Бучанською радою приймається рішення з цинічним формулюванням, цитую дослівно: "з метою збереження зелених насаджень". Цим рішенням рада змінила категорію земель лісового фонду на категорію земель громадської та житлової забудови без погодження лісогосподарської установи!, чим фактично вивела землі державного лісового фонду з державної форми власності до комунальної. На підставі чого, за декілька років "господарування" Федорука було роздерибанено земель лісового фонду в десятки разів більше ніж збудовано в Бучі до 2002 року. Саме цими порушеннями керувалися слідчі прокуратури і ці порушення були визнані та підтверджені уже не мною та активістами Бучі, а судами всіх інстанцій та Постановою Верховного Суду України. В цій статті більше всього мене шокували автори, одним з яких, я переконаний, є подружка та колега Ігоря Бартківа по партії Пора Світлана Остапа. Шокували тим, що в якості третєйського судді та незалежного юриста пропонують "подєльніка" пана Федорука у цих дерибанних схемах, який є автором стратегічної ідеї по знищенню лісу - Ігоря Бартківа. Саме тоді він мав повноваження депутата Бучанської селищної ради, заступника голови земельної комісії та виконував функції завідувача юридичного відділу Бучанської селищної ради. Саме за підписами Федорука й Бартківа приймалося злочинне рішення 2002-го року, яке сьогодні скасоване Постановою ВСУ. До слова, завдячуючи дуже кваліфікованому представнику від ГПУ Наталія Сахно. Не дивно, що саме Бартківом підписувалися протокольні рішення земельної комісії з дерибану земель лісового фонду, які датовані пізніше заяв на отримання земельних ділянок від підставних осіб, що є чистої води криміналом. Саме Бартківом писалися заяви від імені підставних осіб і підроблювалися підписи.

Я вже не кажу про ту кількість земельних ділянок, які Бартків отримав в лісі. Що ж поєднує в цій істериці Остапу та Бартківа.

Саме в 2006-му році до злочинного угрупування Бучанської ради приєдналася Світлана Остапа, яка, окрім повноважень депутата, була "незалежною" журналісткою. Саме в той час, коли всі центральні ЗМІ розкрили тему дерубану землі та нищення лісового фонду в Бучі та розбудови Бучанських межигір'їв з парканами 8-ми метрової висоти, від «незалежного» журналіста Світлани Остапи не було жодного звуку. І це цілком логічно, тому що вона весь час в унісон голосувала з більшістю коаліції Партії регіонів за цей дерибан.

Та й сама отримала, за інформацією її колег, 3 земельні ділянки в лісі. Дві з них в 11-12 роках – отримала на себе та сина Олександра Остапу, на розі вулиць Інститутської та Революції – 20 соток та 10 соток у лісі на Ястремщині разом з іншими депутатами у так званому Межигір’ї 3. Більше того, коли її колеги Олена Жежера та Iryna Fedoriv провели розслідування й викрили корупційну схему по Бучанському Межигір’ю Калєтніка, Остапа не написала жодної статті і навіть коментаря на цю тему. А вона мала доступ до всіх рішень і документів Бучанської ради. Це зайвий раз підтверджує, що вона є також співучасником злочину влади Бучі, який підтверджений Постановою ВСУ.

Тому, цілком логічна її позиція – на відбілювання Федорука. Прикро те, що вона за законами України має нести за дерибан лише політичну, а не кримінальну відповідальність, яка не омине Федорука, Бартківа та Карплюка.

По суті, нібито немає нічого поганого в тому, що місцеве населення, а в даному випадку й Остапа, отримала земельну ділянку в Бучі, прикро те, що за це вона продала сатані свою душу! Смішно до сліз, що проплачена вата такого шанованого сайту як Детектор медіа посилаються на "дуже" популярний та "всесвітньо" відомий сайт "Буква", де говориться про зв'язок Червакової з Lev Partskhaladze. Якби не ця тема, то, мабуть, до смерті про цей сайт і не почув би. Можливо, це якісь їхні піар-технології з розкрутки "офігєнно відомого" сайту, в чому їм так старанно допомагає відома журналістка й соратниця Остапи Natalya Ligacheva

Так от, мені плювати хто за ким стоїть, але Постановою ВСУ заборонено будівництво в лісі не лише Федоруку, який до речі ігнорує постанову й продовжує виділяти ділянки в лісі, а й будь-кому! Навіть Порошенку!

Окремо хочу подякувати Генпрокурору Юрій Луценко за його політичну волю в боротьбі з корупцією на прикладі Ірпеня та Бучі. Також хочу Вас, Юрію Віталійовичу, попередити, що Ваша політична воля є але вона має бути виконана вашими підлеглими прокурорами з області та того ж ГПУ, які роками прикормлювалися Федоруком та Карплюком. Як приклад, назву діючих посадових осіб ГПУ, які є зацікавленими особами - Мирослав Пацкан, Тарас Мізерний, Ю. Столярчук. На рівні прокуратури області - це "цукровий прокурор" Олександр Колєснік, Олександр Корнієць та діючий заступник прокурора області Ігор Грабець.

Ви зробили заяву, що проведете внутрішнє розслідування і виявите, хто попередив Карплюка про обшук і порадив кинутися в біга, так от, радив би Вам шукати серед цього вузького кола осіб. Повірте мені, Ви не помилитеся.

Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика