На головну

7-го жовтня цього року активна громада Бучі та Приірпіння, яка не збирається миритися з узурпаторською політикою місцевої влади в особі злочинця Федорука та його прихвостнів із захоплення життєвого простору громади та знищення Бучанського лісу, прибрала загорожу, якою було вкрадено частину нашої території.

Справа в тому, що Бучанська міська рада надала цю земельну ділянку площею 15 соток під забудову всупереч Постанові Верховного Суду України від 15.10.222015 року. Саме цією Постановою встановлено та підтверджено, що в межах Бучанської лісової дачі перебувають не "зелені насадження", як це намагався довести слуга громади та Бучанський голова Федорук, а лісовий фонд України який є національним багатством народу України, ліс першої категорії захищеності та має обмежене експлуатаційне значення.

Однак місцевому царку Постанова ВСУ не є вагомим аргументом. А тому місцева  громада звернулася з відповідними зверненнями про вчинення злочину до правоохоронних органів, де букавльно за декілька днів Ірпінський міський суд прийняв Ухвалу, якою наклав арешт на вказану земельну ділянку. В основі клопотання слідчого Ірпінського відділу поліції Головного управління Національної поліції лежить посилання на Постанову ВСУ.

Тепер, шановні бучанці, знімаючи будь-які паркани в межах Бучанського лісу, у нас з вами для цього є всі юридичні підстави і ми діємо в межах правового поля. Вітаю всіх та дякую за вашу активну громадянську позицію.

Хочу нагадати, що в рамках Постанови Верховного Суду України Департаментом Генеральної прокуратури з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки відкрито кримінальне провадження та оголошено ряду посадових осіб, в тому числі Бучанському міському голові А. П. Федоруку, підозру. На сьогоднішній день слідчі дії по цій справі завершені. Федорук та його адвокати в стадії ознайомлення з матеріалами справи. В жовтні місяці цього року, на момент завершення ознайомлення, слідчі ГПУ направляють матеріали  до суду.

Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика