На головну

Вся Україна була свідком резонансних справ дерибану земель державної власності в адміністаративних межах Бучі, які мали початок ще у 2002 році. Саме в цей час наша земля у відповідності до нової редакції Земельного Кодексу України офіційно отримала статус товару, що передувало різним корупційним схемам тіньового ринку землі.

Так ось, як я вже сказав, що ці схеми почали розкручуватись злодюгою Федоруком, що за сумісництвом тимчасово виконує повноваження Бучанського голови, ще у 2002 році. І лише у 2014 році прокуратура звернулася до суду щодо незаконного вилучення земель Держлісфонду з державної форми власності до комунальної та незаконної зміни категорії земель із лісогосподарського призначення до категорії земель громадської та житлової забудови. Нагадаю, що всі судові рішення прийняті на користь народу України. Також прокуратура у 2016 році звернулася до суду щодо незаконного вилучення Бучанською радою земель державної форми власності, які перебували в постійному користування Національно аграрного університету (НАУ). На теперішній час ця справа слухається в суді першої інстанції.

Логічно постає питання, а що стільки років так довго чухалася прокуратура? Відповідь до банальності проста, тому що не лише злодюга Федорук пасся на спекулятивному ринку землі, як цап в капусті, а й ті ж прокурори, судді, політики та інші. Тобто всі хто перебував та перебуває біля "корита", і це ганебне явище визначається як корупція. Внслідок цього прокуратура, як державний орган, втратила довіру суспільства, і саме тому було створено окремий спеціалізований державний підрозділ для боротьби з корупцією - НАБУ. 

А тому я звернувся через депутатів ВР України до цієї структури з вимогою встановити злочинну діяльність посадових осіб Бучанської ради, посадових осіб прокуратури, суддів, високих посадових осіб центрального апарату держави та інших за ознаками корупції, задіяних в корупційних схемах з дерибану земель державної власності. Окрім того, я надав матеріали документально-доказової бази всіх цих злочинів, де НАБУ навіть не потрібно було проводити слідчі дії. Я всю роботу виконав за них, їм лише залишалося перенести матеріали на свої фірмові бланки. Однак, НАБУ в традиції тієї ж прокуратури, обмежилася тупою відпискою. І цьому є пояснення. Підставою таких дій (бездіяльності) виявилися "шкурні" інтереси Директора НАБУ, пана Ситника в межах дерибану земель державної власності з використанням свого службового становища. 

 

Пригадую, що свого часу у мене відбулась робоча зустріч з детективами НАБУ за цими матеріалами. Але очевидно пану Ситнику дехто нагадав його діяльність в прокуратурі Київської області. Скоріше за все цей "хтось" не хто інший, як колишній його процесуальний керівник та заступник прокурора Київської області А.А. Матвієць. Сьгодні той же Матвієць уже офіційно виконує функції адвоката пана Федорука в суді. Ось так все пов'язано та запущено, або ворон ворону ока не виклює.

Віктор Бархоленко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика