На головну

Ні для кого не секрет, що громадські активісти систематично зазнають переслідування. В нашому регіоні ми бачили, що постійно нападають на Віктора Бархоленка, про що нещодавно вийшов матеріал на порталі "Моя Київщина". На мій погляд, саме на нього найбільше нападівс саме тому, що він розкрив схеми розкрадання і деибану земель та організував небайдужих людей на спротив пограбуванню громади. Були напади в Ірпені, де спалили автомобіля Лаврентію Кухайлешвілі, побили Вадима Маштабея та ще кількох чоловік, постійні напади і в Коцюбинському, але тут переважно жінок б"ють.

Всі знають, що замовником цих злочинів є люди, пов"язані із забудовницькими структурами, саме з тими, які активно нищать наше природне довкілля, але цього мало, вони стали владою і в Ірпені, і в Бучі, і в Коцюбинському. Але щоб стати владою, слід належати до політичної структури. Проте і тут проблем нема. Так у Бучі А. Федорук був у "потрібній" на даний момент (чит. правлячій) партії постійно, або ж старався підтримувати з нею тісний контакт. Очільники Ірпеня діють за приблизно такою ж схемою.

Гляньмо зараз: Федорук раптово позеленів і вже його рекламують Дубінський, який до того нещадно його ж і критикуав, із Смаглюк. Ірпінське "Новомордіє" дружно подалося в ЄС, очевидщно тому, що бачать перспективу у звязку з Європейською партією і з певними перспективами. Можливо, й Федорук пішов би від ЄС, але притягли до відповідальногсти після Революції Гідності, тож воно якось не комільфо, а головне ЄС не при владі зараз,  тож це не для нього, він любить тих, хто при владі.

Насправді ці людці нічого спільного із будь-якою ідеєю, окрім бабла, не мають. Їм байдуже, куди вступати - до комуністів, фашистів, радикальних сіоністів чи анархістів - байдуже, аби дірватися влади. Тож не даймо себе обдурити вчергове, голосуючи за них ви не підтримуєте партії, від імені котрих вони сунуться до кормухи, а сприяєте тому, щоб ці корупціонери і відверті здирники її компроментували.

До слова, я, як Нацоналіст, не підтримую ні одну ні другу із названих політсил (прости Боже, за споганення цього слова), тож не варто шукати в мене якогось "..-ботства".

Володимир Паламарчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Лічильник (footer)

 MyCounter - счётчик и статистика